1

Téma: Hayley Williams

Datum narození: 27.prosince 1988
Místo narození: Meridian, Mississippi
Přezdívky: Hbomb, Hayleyball, Hayles, SpongeBob
Zájmy: hudba, psaní, make-up, vlasy, móda, kino
Oblíbená/é:
- místa: domov, Waffle House, Los Angeles, tour bus
- filmy: Wayne’s World, Son In Law, Pet Sematary, True Romance
- kapely: Saves The Day, mewithoutYou, Slick Shoes, The Chariot, Now Now Every Children, No Doubt, Fireworks, Set Your Goals, Tegan and Sara, New Found Glory, H2O, Lemuria, The Swellers …

HUDEBNÍ KARIÉRA
Ve třinácti letech se Hayley stěhuje z rodného Meridianu do Tennessee z důvodu šikany na škole. V té nové se později seznamuje s bratry Farroovými – Joshem a Zacem. Jsou to, podle jejich slov, lidé stejně oddáni muzice jako je ona sama. Oba dva jamují po většinu volného času v garáži s kamarádem Taylorem Yorkem. Při studiu Hayley zkouší s místní cover kapelou The Factory, kde potkává Jeremyho Davise.

V roce 2003 byla objevena manažery Davem Steunebrinkem a Richardem Williamsem, kteří s ní ve 14ti letech sepsali první smlouvu. Následně byla představena nahrávací společnosti Atlantic Records, pod kterou pak byla Jasonem Flomem bez kapely zapsána. Prvotním plánem AR bylo udělat z ní popovou sólovou umělkyni, ale Hayley vždy usilovala o to ukázat ji jako část celku, vždy chtěla být členem kapely a hrát „alternativní rockovou“ muziku. Společnost ji nakonec vyhověla, a tak oficiálně vznikli Paramore ve složení Josh Farro, Zac Farro, Jeremy Davis a Hayley Williams.

OSOBNÍ ŽIVOT / ZAJÍMAVOSTI
- rodiče Christie a Joey Williamsovi – rozvedli se, když bylo Hayley sedm let
- sourozenci: dvě mladší sestry Erika a Mekayla
- Hayley chodila s bývalým kytaristou Paramore Joshem Farro, rozešli se během nahrávání Riot!. Od března/dubna 2008 je ve vztahu se členem kapely New Found Glory Chadem Gilbertem
- je to křesťanka a její víra ji inspiruje nejen při psaní songů, ale i také při tvorbě tetování – kříž na pravém stehně (viz Tetování a piercingy)
- Absolvovala hodiny zpěvu pod vedením Bretta Manninga.
- Miluje a obdivuje módního návrháře Jeremyho Scotta.
- Přezdívku SpongeBob má kvůli mezeře mezi předními zuby.
- V roce 2009 si zakoupila vlastní dům a ukázala jej v pořadu MTV.
- Měří 157,5cm
- Ve 14ti letech dostala své první auto a pojmenovala jej Miss Anne. V roce 2011 dosloužilo, ale její otec jej spravil a společně ho darovali Hayleyině sestře k 16.narozeninám.
- V roce 2011 byla družičkou na svatbě jejího otce a také Jeremyho Davise a Kathryn Camsey.
- S Jeremym se setkává při konkurzu na zpěvačku v cover kapele The Factory, kam ji částečně dotlačila matka, aby si našla více kamarádů.
- Odmaturovala dálkově přes internet v roce 2006
- Miluje videohry, cereálie, oříškové M&Ms, Skittles, Native Foods atd.
- NEmá účet na FaceBooku, využívá jen sociální sítě Twitter, Tumblr a LiveJournal

2

Re: Hayley Williams

Jéj ona je o 10cm menší než já big_smile

3

Nedávno jsem stála vedle Natty a říkám si "kruci, je vážně Hayley takhle malá?! big_smile" Hihi, vždycky jsem si myslela, že je malá - ale jako já, ne jako Natty! To byl shocker -ale dobře pro Natty zase smile

"I´m not the same kid from your memory...now I can fend for myself."

4

Ale tak víte co se říká, "Co je malé, to je hezké" Zde to platí dvojnásob smile big_smile

5

Já mám jen o 2,5 cm víc než Hayley, takže vím, jaké to asi je big_smile Je otrava být malá a muset na všechny koukat zdola big_smile

6

Víš jaké to je mít 19 let a měřit 168cm?.. big_smile

7

Haha a to tady někdo říkal, že nebude rozhlašovat svou výšku, protože bysme se mu smáli big_smile Sice nevím, jaké to je mít 19 let a 168cm, ale vím, jaké to je mít 17 let a 160cm big_smile

8 Naposledy upravil: Mell (31.8.2012 16:47:28)

a já vím jaké je to mít 13 let a měřit 167,5cm big_smile big_smile big_smile

9

menší holky sou super a daj se dobře nosit big_smile

10

michelle: No tak právě proto to píšu, aby jste se zasmáli big_smile A u holek to je normální mít malou postavu, u kluka to je horší! big_smile

11

haha, já vím lidi, jaké to je, když vám je 25 a měříte 168, ale říkám si, že vedle Natty jsem vždycky ještě o metr vyšší big_smile:D:D

Mišulo, to je pravda, ty jsi vlastně taky menší!! S natty si můžete ruce podat! big_smile A případně i s Hayley.

Poli, hehehe, velice zajímavý argument. Můžeš si vlastně hrát na hrozného siláka a gentlemana, přičemž to máš vahou slečny ulehčené big_smile:D:D:D:D:D

"I´m not the same kid from your memory...now I can fend for myself."