1

Téma: Vzpomínáme na RFP 2011

Vylovte v paměti, co se dělo minulý rok na Rock For People!
Kdy jste dorazili? Kolik vás bylo? Setkali jste se s dalšími fanoušky? Kterou řadu jste obsadili na koncertu Paramore?

A jak se vám vlastně první návštěva téhle kapely v Česku líbila??? smile

Vše o návštěvě Paramore u nás najdete ve speciální sekci na webu - Rock For People 2011

2

Re: Vzpomínáme na RFP 2011

Tak já začnu... smile Byla jsem tam jen na jeden den - kvůli Paramore. Přijela jsem asi v poledne a VY (parahani, peti, ness, naty) jste tam na mě čekaly. Na to všechno už jsem se strašně dlouho těšila a bylo to jako ve snu big_smile Samozřejmě až na ten déšť, ale ten se dal vyřešit stylovou pláštěnkou s logem RFP, kterou mám doma schovanou big_smile A ten náš sraz byl taky super! Sice se nás nesešlo tolik, ale bylo fajn vidět, že lidi chodí na náš web a že nás "znají"...Taky jsme tam potkali poliho! smile Držet první řadu bylo rozhodně o nervy, protože SUM41 mě totálně odrovnali big_smile Myslela jsem, že se nechám vytáhnout, ale jakmile začali SUM41 hrát, už o tom nemohla být řeč, protože bych se za to nenáviděla big_smile A když pak stál Taylor na naší straně pódia...! Jen mě mrzí, že nebyl koncert delší (jako v Polsku) a že jsme neměli možnost se s nimi setkat, ale to rozhodně přijde, protože tohle nebyl jejich jediný koncert u nás! smile

3

Jo já mám taky pěkné vzpomínky smile Ty videa na youtube byly fakt suprový! big_smile A ještě recenze co jsem četl.. big_smile

4

Bohužel jsem se tam z jistých důvodu taky nedostala.. ale uznávám, videa fakt supr :-) Čtení recenzí jsem teda vzdala po jedný, kde nějakej frajer psal totální kraviny :-D

5

Vzpomínám vždycky když vidím své zničené kecky big_smile:D:D:D:D:D

"I´m not the same kid from your memory...now I can fend for myself."