1 Naposledy upravil: pokorny8 (20.6.2013 08:44:48)

Téma: jak se vám líbil koncert?

Já nelituji ani koruny. Bylo to neskutečný. Hayley je naprosto boží, Paramore jsou boží. Chvilkama jsem nemohl ani dýchat jak mě to uchvátilo!!!

Mimochodem jsem jel z Jihlavy po práci a na dálnici se nějakej vendelin vyboural měl jsem hroznej strach, že to nestihnu ale svihl jsem to na nějakou uzavřenou cestu před Humpolcem a dobrej kus jel po okreskach a nakonec v klidu ;-).

2

Re: jak se vám líbil koncert?

Korun taky nelituju, Hayley i kapela předvedli skvělej výkon, ALE...Ten kdo má co dočinění s vzduchotechnikou v Lucerně, nebo spíše ten, kdo rozhodl že ten koncert bude právě tam, toho bych s prominutím nakopal. Nacpat tolik lidí do místa, kde absolutně selhává vzduchotechnika, to už je fakt hazard se zdravím těch lidí. Sám jsem předtím vypil asi litr a půl vody ve frontě a stejně jsem od půlky koncertu sotva chytal dech a ke konci jsem tam musel exnout 2 kelímky coly, abych vůbec dojel domů...Nevím jak to vidí ostatní, ale tohle bylo podle mě velmi neš'tastné řešení a doufám že už Lucerna podobný koncert nezažije, protože jak říkám, tadz už jde o zdraví...