1 Naposledy upravil: dvoumetrovazizala (25.11.2012 01:03:08)

Téma: dvoumetrovazizala

Sice to nikoho nebude zajímat, ale když už tady dělám ten bordel...

Jméno: zatím neuvedu...
Přezdívka: dvoumetrovazizala
místo a stav: Olomoucký kraj, v pubertě

Já a Paramore
Začátek http://forum.paramorefans.cz/viewtopic.php?pid=130#p130, v současné době vlastním originál BR Riot, k vyzvednutí mám All We Know Is Falling, Brand New Eyes, Riot,Final Riot (předpokládám že v Pondělí budou doma). Doufám že mě vydáním nového alba příští rok nezklamou...
Paramore poslouchám kvůli jejich stylu a hlasu Hayley. Tato kombinace je hooodně dobrá a u mě znamená spokojenost. Pokud se jedná o nejlepší písničky tak si troufnu asi jen na seřazení těch s videoklipy - takže Ignorance, Brick By Boring Brick, Crushcrushcrush, z live asi Hello Cold World, Long Distance Call, Love´s Not A Competition.
Celkově se mě líbí koncerty a live videa na YT, takže až bude koncert někde poblíž tak se tam doplazím..

Hudba
Z větší části něco jako pop s příchutí rocku, ale spíš než celá alba poslouchám jen pár vybraných písniček, takže se to ani nějak nedá rozepsat.

Ostatní
filmy: Underworld; 96 hodin; Šifra mistra Leonarda, Andělé a Démoni; Doomsday; Kurýr; Crank; Rychle a zběsile...
seriály: +-scifi... Dollhouse, Tru Calling, SG, Útěk z Vězení,...
Jinak Soudní síň, Bořiči mýtů a Discovery celkově
(njn, bytová krysa...)

Do října 2012 jsem byl fanoušek jedné zpěvačky, která bohužel proměnila sebe a členy kapely na skupinu, změnila styl a nechala kytaristu a klávesáka zpívat - čímž podle mě totálně zničila celou už tak dost kolísavou kariéru. Zrušil jsem několikaletý pokus o tvorbu stránek pro cz fanoušky a vytvořil si nový nick (změna je život...)
Od vstupu na tyto stránky očekávám, že poznám další fans Paramore, nebudu v tom sám a třeba se někde slezeme na koncertě. Pokud mě teda dřív někdo neroztrhne jak hada...

Jen totální debil dokáže navrhnout futra 198cm roll

2

Re: dvoumetrovazizala

ahoj dvoumetrovážížalo smile fanoušků paramore není nikdy dost, tak vítej u nás !

nyní to na fóru sice moc nežije, ono taky u kapely to stagnuje, než vyjde nová deska. Všichni věříme, že bude super. Příští rok určitě budou mít koncertů po Evropě dost, tak snad zavítají i znovu k nám. Zatím nejblíž bude Německo. Chvíli jsem přemýšlel i o té kapele, co si psal, ale už nemám přehled, takže vůbec netuším smile